HP ProBook 450
HP ProBook 450
HP Pro Book 450 G8 15.6 FHD i5-1135G7 8GB 256SSD W11Pro ReNew0% liising 78.75Eur kuni 6 kuud больше |
Refurbished
|
472.49 €
|
B магазин rde.ee |
HP ProBook 450 G10 15.6" Intel Core i7-1355U / 16 GB RAM / 512 GB SSD / Windows .. |
После возвращения
|
645.00 €
|
B магазин vlc.lv |
Hewlett-Packard HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6..больше |
|
645.23 €
|
B магазин viron.ee |
HP ProBook 450 G10, 15,6'', i5, 16 GB, 512 GB, ENG, hõbe - Sülearvuti (AD1G6ET) |
|
683.00 €
|
B магазин areaal.ee |
Hewlett-Packard HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39...больше |
|
699.77 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
HP ProBook 450 G10, 15,6'', i5, 16 GB, 512 GB, ENG, hõbe - Sülearvuti |
|
699.99 €
|
B магазин euronics.ee |
HP ProBook 450 G10 i5-1334U / 16 GB / 512 GB / W11 (AD1G6ET) | AD1G6ET | 1989900..больше |
|
700.65 €
|
B магазин enter24.eu |
HP ProBook 450 G10 i5-1335U 15,6" FHD AG IPS 16GB SSD1TB IrisXe BLK ALU 51Wh W11..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
720.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39,6 cm (15,6") Full HD 16 GB..больше |
|
724.41 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti HP ProBook 450 G10 AD1G6ET, Intel Core i5-1334U, 16 GB, 1 TB, 15.6 ",..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
736.80 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti HP ProBook 450 G10 AD1G6ET, Intel Core i5-1334U, 16 GB, 1 TB, 15.6 ",..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
736.80 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Hewlett Packard HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6..больше |
|
758.68 €
|
B магазин toppc.ee |
HEWLETT-PACKARD HP ProBook 450 G10 Intel Core i5 i5-1334U arvuti 39,6 cm (15,6")..больше |
|
764.40 €
|
B магазин smartech.ee |
HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39,6 cm (15,6") Full HD 16 GB..больше |
|
770.73 €
|
B магазин heahind.ee |
HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB..больше |
|
771.90 €
|
B магазин galador.ee |
HP ProBook 450 G10 - Core i5-1334U | 15,6"-FHD | 16GB | 512GB | Win11HomeHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 770.09 € |
|
783.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
HP ProBook 450 G10 854L9ES 15,6" FHD IPS, Intel i7-1355U, 16GB RAM, 512GB SSD, F..больше |
|
809.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
HP Laptop HP HP ProBook 450 G10 Notebook - Wolf Pro Security - 15.6'' ..больше |
|
902.03 €
|
B магазин percte.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:59
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 359 |
| Seeria | HP ProBook 450 G9 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 233 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 174 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 43 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-1235U |
| Protsessori sagedus | 3.30 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 10/100/1000; Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 51 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB Type-C/Thunderbolt |
| Показать больше | |





























































