HP Pavilion Plus 14
HP Pavilion Plus 14
HP Laptop HP Pavilion Plus 14-ew1044nw Ultra 5 125H / 16 GB / 512 GB / W11 / 120.. |
|
633.36 €
|
B магазин percte.eu |
HP Pavilion Plus 14-ew1153ng 14" WQXGA IPS 120Hz, Intel Ultra 5 125H, 16GB RAM, ..больше |
|
905.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
HP Pavilion Plus 14" WQXGA Core Ultra 5 125H 16GB/512GB SSD Win11 14-ew1153ng | .. |
|
957.21 €
|
B магазин enter24.eu |
HP Pavilion Plus 14 WQXGA Core Ultra 5 125H 16GB/512GB SSD Win11 14-ew1153ngбольше |
|
974.80 €
|
B магазин smartech.ee |
HP Pavilion Plus 14-ew1152ng 14" WQXGA IPS 120Hz, Intel Core Ultra 5 125H, 16 GB..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1085.89 €
|
B магазин bigbox.ee |
HP Pavilion Plus 14-ey0001no 14 120hz 7840U 16GB 512SSD EN W11 Silver0% liising 185.49Eur kuni 6 kuud больше |
|
1112.92 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:41
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | UWVA |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 15 |
| Pikkus | 227 |
| Seeria | HP Pavilion Plus |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Arc Graphics |
| Laius | 314 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.44 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.5 |
| Ekraani diagonaal | 14.0 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | U5-125H |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Arc |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | + |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Thunderbolt 4 |
| Показать больше | |






































