HP Omen 16
HP Omen 16
HP OMEN 16 Ryzen 7 6800H, 16GB, n a, 16.1" 1920 x 1080, NVIDIA GeForce RTX 3060,..больше |
|
1085.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
HP Omen 16-wf1183nw - Core i7-14700HX | 16,1"-FHD-165Hz | 16GB | 512GB | no Os |..больше |
|
1112.55 €
|
B магазин percte.eu |
HP Omen 16-wf1183nw - Core i7-14700HX | 16,1"-FHD-165Hz | 16GB | 512GB | no Os |..больше |
|
1136.99 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
HP Omen 16 - i7-14700HX | 16,1" | 16GB | 512GB | noOS | RTX4070 | Black | C3VH4E..больше |
|
1156.07 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti HP Omen 16 16-wf1183nw C3VH4EA, Intel Core i7-14700HX, 16 GB, 512 GB,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € больше |
|
1169.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti HP Omen 16 16-wf1183nw C3VH4EA, Intel Core i7-14700HX, 16 GB, 512 GB,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € больше |
|
1169.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
HP OMEN 16-wf0455ng 16,1 FHD IPS i5-13500HX 16GB/512GB SSD RTX4060 nOSбольше |
|
1191.40 €
|
B магазин smartech.ee |
HP Omen 16 - i7-14700HX | 16.1" | 16GB | 512GB | noOS | RTX4070 | Czarny - Core ..больше |
|
1225.90 €
|
B магазин galador.ee |
HP OMEN 16-ap0172ng 16" WUXGA IPS 144Hz, Ryzen 9 8940HX, 16 GB RAM, 512 GB SSD, ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1343.62 €
|
B магазин bigbox.ee |
HP Omen 16-ap0013nw - Ryzen AI 7 350 | 16"-2K-144Hz | 24GB | 1TB | Win11Home | R..больше |
|
1539.30 €
|
B магазин multo.eu |
HP Omen 16, 16'', WUXGA, 144 Hz, Ryzen AI 7, 24 GB, 512 GB, ENG, must - Sülearvu.. |
|
1599.00 €
|
B магазин areaal.ee |
HP Omen 16, 16'', WUXGA, 144 Hz, Ryzen AI 7, 24 GB, 512 GB, ENG, must - Sülearvu.. |
|
1599.00 €
|
B магазин euronics.ee |
HP Omen 16-ap0014no 16 IPS 144hz AI7 350 24GB 1SSD RTX5060 EN W11 Black0% liising 280.96Eur kuni 6 kuud больше |
|
1685.77 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:52
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 16-xd0003ny |
| Pikkus | 369 |
| Seeria | HP Omen 16 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Laius | 248 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.35 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 83 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 23 |
| Ekraani diagonaal | 16.1 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7640HS |
| Protsessori sagedus | 4.30 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 9 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB Type-A |
| Показать больше | |

















































