HP EliteBook 840
HP EliteBook 840
14" Elitebook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD FHD Windows 11 ProfessionalHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 453.99 € больше |
|
413.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
HP 14" Elitebook 840 G7 i5-10310U 16GB 1TB SSD Windows 11 Pro ReNew0% liising 86.92Eur kuni 6 kuud больше |
Refurbished
|
521.49 €
|
B магазин rde.ee |
HP Elitebook 840 G7 i7-10610U 256GB SSD, 16GB 14" (1920 x 1080) W11 Proбольше |
|
559.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Sülearvuti HP EliteBook 840 G6, taastatud, ümberpakendatud, Intel® Core™ i5-8350..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 619 € больше |
|
589.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti HP EliteBook 840 G6, taastatud, ümberpakendatud, Intel® Core™ i5-8350..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 619 € больше |
|
589.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
HEWLETT-PACKARD HP EliteBook 840 G8 14 I5-1145G7 16GB 256GB Windows 11 uus, karb..больше |
|
684.10 €
|
B магазин smartech.ee |
Hewlett-Packard HP EliteBook 840 G10 i5-1335U 14"WUXGA 16GB SSD512 BT NoOS (REPA..больше |
|
846.63 €
|
B магазин viron.ee |
HP EliteBook 840 G10 i5-1335U 14"WUXGA 16GB SSD512 BT NoOS (REPACK) 2Yбольше |
|
908.41 €
|
B магазин percte.eu |
HP EliteBook 840 G10 i5-1335U 14"WUXGA 16GB SSD512 BT NoOS (REPACK) 2Yбольше |
|
942.08 €
|
B магазин alfashop.ee |
HP EliteBook 840 G10 i5-1335U 14"WUXGA 16GB SSD512 BT NoOS (REPACK) 2Y | C85G0UA..больше |
|
949.47 €
|
B магазин enter24.eu |
Hewlett-Packard HP EliteBook 840 14 inch G11 Notebook PC Intel Core Ultra 5 125U..больше |
|
1102.34 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Hewlett Packard HP EliteBook 840 14 inch G11 Notebook PC Intel Core Ultra 5 125U..больше |
|
1140.65 €
|
B магазин toppc.ee |
HP EliteBook 840 14-tolline G11 sülearvuti Intel Core Ultra 5 125U 35,6 cm (14")..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1159.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DD..больше |
|
1263.81 €
|
B магазин heahind.ee |
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 135U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DD..больше |
|
1324.90 €
|
B магазин galador.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 02:11
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WUXGA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 224.02 |
| Seeria | HP EliteBook 840 G10 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 315.46 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.36 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.3 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-1355U |
| Protsessori sagedus | 5 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Intel® AX211 Wi-Fi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 51 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |





























































