Honor Magic5 Lite 256GB
Honor Magic5 Lite 256GB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:55
! Сообщить об ошибке| Марка | Honor |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Tagab pideva toite kuni kahepäevase kasutuse. HONOR SuperCharge 40W kiirlaadimine tagab 30-minutilise laadimisega 12,5 tundi pidevat videomängu. |
| Kaubamärk | Honor |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Kriimustuste ja väikeste löökide vastu |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5100 |
| Audiofailide vormingud | 3GP |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Magic5 Lite 5G |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 5 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 175 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 2G bands: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900; 3G bands: HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100; LTE |
| Päritoluriik | Hiina |
| Videofailide formaadid | WEBM |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 395 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |
















































