Hisense 75U6NQ
Hisense 75U6NQ
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 7.6 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 30 |
| Toote kaal koos pakendiga | 40500 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 28.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75U6NQ |
| Seeria | - |
| Laius | 167.3 |
| Kaal | 28.9 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | 1 x CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 105 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.15 |
| Pakendi laius | 0.21 |
| Pakendi pikkus | 1.86 |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 96 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 31.3 |
| Kõrgus alusega | 102.6 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR Ready, HDR10, DolbyVision, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |


































