Hisense 55U7NQ
Hisense 55U7NQ
Televiisor Hisense U7N 55U7NQ, 55 ", 4K ULEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 636.54 € |
|
565.47 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Hisense U7N 55U7NQ, 55 ", 4K ULEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 636.54 € |
|
565.47 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 17:08
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 200 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 7.9 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby MS12 |
| Heli võimsus | 40 |
| Toote kaal koos pakendiga | 20400 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55U7NQ |
| Laius | 123.1 |
| Kaal | 15.4 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 63 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.89 |
| Pakendi laius | 0.14 |
| Pakendi pikkus | 1.39 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 71.7 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 29.5 |
| Kõrgus alusega | 78.1 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |








































