Hisense 43A6N
Hisense 43A6N
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-07 22:32
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 7.4 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Heli võimsus | 14 |
| Toote kaal koos pakendiga | 10000 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 6.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43A6N |
| Seeria | - |
| Laius | 96.3 |
| Kaal | 6.9 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 42 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.65 |
| Pakendi laius | 0.13 |
| Pakendi pikkus | 1.09 |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 56 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 22.3 |
| Kõrgus alusega | 60.8 |
| Pildi täiustussüsteemid | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad-core |
| Показать больше | |











































