Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI
Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI
Kamera IP Hikvision Kamera IP DS-2CD2T47G2H-LI (2.8mm)(eF) | DS-2CD2T47G2H-LI(2...больше |
|
196.30 €
|
B магазин enter24.eu |
HikVision 4 MP Bullet Kaamera DS-2CD2T47G2H-LISU/SL(4mm)(eF)больше |
|
246.84 €
|
B магазин electrobase.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 18:05
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2T47G2H-LISU/SL |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |


























