Hikvision DS-2CD2146G2-I
Hikvision DS-2CD2146G2-I
Hikvision DS-2CD2146G2-I (2.8mm)0% liising 22.2Eur kuni 6 kuud |
|
133.21 €
|
B магазин rde.ee |
"Hikvision Dome DS-2CD2146G2-I F4" (valge, 4 MP, 30 m IR, AcuSense)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
144.79 €
|
B магазин bigbox.ee |
VANDAALIKINDEL IP-KAAMERA DS-2CD2146G2-ISU(2.8MM)(C)(BLACK) ACUSENSE - 4 Mpx Hik.. |
|
166.95 €
|
B магазин pyramid.lt |
IP kaamera Hikvision DS-2CD2146G2-I, 2.8 mmHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 246.0 € |
|
195.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:46
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2146G2-ISU( |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |



































