Google Pixel 7a 128GB
Google Pixel 7a 128GB
Google Pixel 7a 5G 128gb Blue Klass B (Hea)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. больше |
Refurbished
|
219.00 €
|
B магазин technocircle.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 19:48
! Сообщить об ошибке| Марка | |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60/120/240fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kaubamärk | |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Helesinine |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4385 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Pixel 7A |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.1 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 193 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | eSIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 429 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Versioon | 5G |
| Protsessori mudel | Google Tensor G2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G710 MP7 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |












































