Garmin Fenix 8 43mm
Garmin Fenix 8 43mm
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 AMOLED 43mm Silver/Whitestone 010-02903-00Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
669.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Garmin Fenix 8 3.3 cm (1.3") AMOLED 43 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen S..больше |
|
672.48 €
|
B магазин percte.eu |
Garmin fēnix 8 AMOLED kella, 43 mm, Whitestone, Whitestone rihmagaбольше |
|
674.99 €
|
B магазин eleme.ee |
Garmin Fenix 8, 43 mm, helehall - SpordikellHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 999.99 € больше |
|
699.99 €*
|
B магазин euronics.ee |
GARMIN Fenix 8 43 mm, AMOLED, Silver with Whitestone Silicone Band spordikell 01..больше |
|
713.00 €
|
B магазин gpspro.ee |
Garmin Fenix 8 3.3 cm (1.3") AMOLED 43 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen .. |
|
725.83 €
|
B магазин viron.ee |
Garmin Fenix 8 - 43 mm AMOLED SteinWhite/Silber | 010-02903-00 | 753759337971больше |
|
760.45 €
|
B магазин enter24.eu |
SMARTWATCH FENIX 8/WHITESTONE 010-02903-00 GARMINLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
761.21 €
|
B магазин datagroove.ee |
Garmin Fenix 8 3.3 cm (1.3") AMOLED 43 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen S.. |
|
775.42 €
|
B магазин alfashop.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 43mm AMOLED 010-02903-00, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 839 € больше |
|
775.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 43mm AMOLED 010-02903-00, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 839 € больше |
|
775.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Garmin Fenix 8 Amoled Silver/ Whitestone 43 mm 010-02903-00kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 131.69Eur kuni 6 kuud больше |
|
790.11 €
|
B магазин rde.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/WHITESTONE 010-02903-00 GARMIN 010-02903-00 | 753759337971больше |
|
793.28 €
|
B магазин elektrika.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 – 43 mm, AMOLED Sapphire, Carbon grey DLC titanium with..больше |
|
798.00 €
|
B магазин evelatus.ee |
Garmin Fenix 8 - 43 mm AMOLED Stone White/Silver | 010-02903-00 | 753759337971больше |
|
807.00 €
|
B магазин multo.eu |
Garmin Fenix 8 3.3 cm (1.3") AMOLED 43 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen S..больше |
|
811.22 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Garmin Fenix 8 3,3 cm (1,3") AMOLED 43 mm Digitaalne 416 x 416 pikslit Puuteekra..больше |
|
850.58 €
|
B магазин freyo.ee |
Garmin fēnix® 8 – 43mm AMOLED Sapphire Soft Gold with Fog grey/dark sandstone si..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1136.0 € больше |
|
868.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:11
! Сообщить об ошибке| Марка | Garmin |
| Категория | Смарт часы |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 10 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Beež |
| Ekraan | + |
| Värv | Kuldne |
| Mudel | 8 43mm AMOLED Sapphire |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.3 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 66 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 108-182 x 43mm |
| Resolutsioon | 416 x 416 |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Показать больше | |
























































