Ezviz BC1
Ezviz BC1
Ezviz PBC12 2in1 12W Solar Panel + 37Wh Battery0% liising 17.59Eur kuni 6 kuud больше |
|
105.54 €
|
B магазин rde.ee |
EzViz (HikVision) Valvekaamera EZVIZ BC1 akutoitega koduvalve komplekt, inimese .. |
|
193.80 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:31
! Сообщить об ошибке| Марка | EZVIZ |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 32 GB |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE 802.11 b/g/n |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@15fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Täiendav info | Mõõdud: 104,76 × 62,8 × 62,8 mm |
| Kaubamärk | Ezviz |
| Mudel | BC1C 2K |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Liidesed | Wi-Fi |
| Показать больше | |





























