Emaplaat Biostar H510MHP 2.0
Emaplaat Biostar H510MHP 2.0
Peakaart BIOSTAR Intel H510 LGA1200 MicroATX Mälu DDR4 Mälu pesad 2 2xPCI-Expres.. |
|
101.97 €
|
B магазин intop.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 11:50
! Сообщить об ошибке| Марка | BIOSTAR |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | - |
| USB 2.0 liideste arv | 6 |
| Kiibistik (chipset) | Intel® H510 |
| Protsessori pesade arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 4 |
| HDMI-pistikupesade arv | 1 |
| Garantii | 24 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Plaadi suurus | Micro-ATX |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 3200 MHz |
| PCI Express 1X konnektorid | 2 |
| PCI Express 16X konnektorid | 1 |
| SATA 3 pesad | 4 |
| M.2 konnektorite kogus | 1 |
| D-Sub konnektorid | 1 |
| DVI konnektorid | 0 |
| DisplayPort konnektorid | 0 |
| PS/2 ühendus | 2 |
| Kaubamärk | Biostar |
| Mudel | H510MHP |
| Pikkus | 185 |
| Laius | 226 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC887 |
| Protsessori pesa tüüp | LGA 1200 |
| Võrgukaart | Intel I219V |
| Показать больше | |













































