Emaplaat Asus TUF Gaming Z790-PRO WIFI
Emaplaat Asus TUF Gaming Z790-PRO WIFI
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 04:21
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | - |
| USB 2.0 liideste arv | 0 |
| Kiibistik (chipset) | Intel® Z790 |
| Protsessori pesade arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 8 |
| HDMI-pistikupesade arv | 1 |
| Garantii | 24 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Plaadi suurus | ATX |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 7600 MHz (O.C.) |
| PCI Express 1X konnektorid | 1 |
| PCI Express 4X konnektorid | 1 |
| PCI Express 16X konnektorid | 3 |
| SATA 3 pesad | 4 |
| M.2 konnektorite kogus | 4 |
| D-Sub konnektorid | 0 |
| DVI konnektorid | 0 |
| DisplayPort konnektorid | 1 |
| Kaubamärk | Asus |
| Mudel | TUF GAMING Z790-PRO WIFI |
| Pikkus | 305 |
| Laius | 244 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 192 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC S1220A |
| Protsessori pesa tüüp | LGA 1700 |
| Võrgukaart | Intel 2.5GbE. 10/100/1000/2500Mbps. Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Показать больше | |












































