Dell Vostro 3530
Dell Vostro 3530
Dell Vostro 3530 15.6 120hz i3-1305U 8GB 512SSD EN LIN Carbon Black0% liising 70.34Eur kuni 6 kuud больше |
|
422.04 €
|
B магазин rde.ee |
Dell Vostro 15 3530 Black 15.6 " WVA FHD 1920 x 1080 Anti-glare Intel Core i5 i5.. |
|
646.81 €
|
B магазин alfashop.ee |
Dell Vostro 15 3530 Black, 15.6 ", WVA, FHD, 1920 x 1080, Anti-glare, Intel Core.. |
|
659.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Dell Vostro 3530 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6") Full .. |
|
661.20 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Dell | Vostro 15 3530 | Black | 15.6 " | WVA | FHD | 1920 x 1080 | Anti-glare | .. |
|
668.20 €
|
B магазин smartech.ee |
Dell Vostro 15 3530 AG FHD i5-1335U/8GB/256GB/UHD/Win11/ENG /BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 795.29 € |
|
670.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Dell | Vostro 15 3530 | Black | 15.6 " | WVA | FHD | 1920 x 1080 | Anti-glare | .. |
|
675.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Dell Vostro 15 (3530) Carbon Black, 15.6" FHD IPS 120Hz, Core i5-1335U, 8GB, 256.. |
|
678.88 €
|
B магазин toppc.ee |
Dell Vostro 15 3530 must, 15,6 tolli, WVA, FHD, 1920 x 1080, pimestamisvastane, ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
710.70 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dell | Vostro 15 3530 | Black | 15.6 " | WVA | FHD | 1920 x 1080 | Anti-glare | .. |
|
715.60 €
|
B магазин galador.ee |
Sülearvuti Dell Vostro 3530, 1355U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graphic..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1039 € |
|
835.05 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Dell Vostro 3530, 1355U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graphic..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1039 € |
|
835.05 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 03:10
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WVA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 3530 |
| Pikkus | 234.9 |
| Seeria | Dell Vostro |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 358.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.63 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.5 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2666 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-1355U |
| Protsessori sagedus | 3.70 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |






























































