Dell Precision 7680
Dell Precision 7680
Dell Precision 7680 8JD10 16" FHD+ i7-13850HX 32GB/1TB SSD RTX A2000 Win11 Pro |..больше |
|
2839.55 €
|
B магазин enter24.eu |
Dell Precision 7680 MVHK0 16 FHD+ i9-13950HX 32GB/1TB SSD RTX 3500 Win11 Pro |
|
4115.70 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:54
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WVA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 7680 |
| Pikkus | 258.34 |
| Seeria | Dell Precision |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX A |
| Laius | 356 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 93 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 24.70 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9-13950HX |
| Protsessori sagedus | 4.0 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | HDMI 2.1 |
| Показать больше | |















































