Dell Precision 5690
Dell Precision 5690
Dell Precision 5690 16 Intel Ultra 7 165H 64GB 1TB 16" (1920 x 1200) NVIDIA RTX ..больше |
|
2455.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Dell Laptop Dell DELL NTB Precision 5690/7-165H/32GB/1TB SSD/16'' FHD+..больше |
|
2812.47 €
|
B магазин percte.eu |
DELL Precision 5690 H39KV Intel Ultra 7 15H 40,64cm 16Zoll FHD 32GB LPDDR5X 1TB ..больше |
|
2904.67 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 15:21
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Workstation 5690 |
| Pikkus | 455.7 |
| Seeria | Dell Mobile Precision |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Laius | 113 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.8 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 326 |
| Ekraani diagonaal | 40.64 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 7467 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori mudel | 185H |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku tööiga kuni | 6 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth |
| Показать больше | |












































