Dell Latitude 5500
Dell Latitude 5500
Dell Latitude 5500 15.6 FFHD i7-8665U 8GB 256SSD W11Pro ReNew0% liising 68.25Eur kuni 6 kuud больше |
Refurbished
|
409.49 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 18:25
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 5500 |
| Pikkus | 236 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 620 |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.82 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.10 |
| Pakendi laius | 0.44 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 22 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-8365U |
| Protsessori sagedus | 1.60 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Gigabit Ethernet. 10/100/1000 Mbit/s |
| Optiline seade | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Liidesed | Audio out/Mic |
| Показать больше | |





































