Dell Latitude 3450
Dell Latitude 3450
Dell Latitude 3450 i3-1315U 256GB SSD, 8GB 14" (1366x768) WIN11 Pro SOFT CHARLбольше |
|
425.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Dell Notebook||Latitude|3450|CPU Core i3|i3-1315U|1200 MHz|14"|1366x768|RAM 8GB|..больше |
|
721.23 €
|
B магазин percte.eu |
DELL Latitude 3450 14'' i5 16GB/512GB Win11pro | XX1P6 | 5397184875636 |
|
738.77 €
|
B магазин enter24.eu |
Dell Notebook Latitude 3450 14" FHD i5-1345U 16GB 512SSD W11Pro 14" FHD i51345U .. |
|
742.49 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti - Dell Latitude 3450 i5-1345U 16GB 512GB SSD W11ProTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
895.08 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:01
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 3450 |
| Pikkus | 219.4 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 322.2 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.7 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 3.40 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 54 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB4 |
| Показать больше | |









































