Dell Inspiron 3530
Dell Inspiron 3530
Dell Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6" | 8GB | 512GB | Win11 | Czarnyбольше |
|
436.96 €
|
B магазин percte.eu |
DELL Inspiron 3530 - Core 3 100U | 15,6" | 15,6" | 8 GB | 512 GB | Win11 | MustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
448.27 €
|
B магазин bigbox.ee |
DELL Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6" | 8GB | 512GB | Win11 | Black | 3530-3470 ..больше |
|
453.98 €
|
B магазин enter24.eu |
DELL Inspiron 3530 i3-1305U | 15,6" | 8 GB | 512 GB | Win11 | Mustбольше |
|
477.90 €
|
B магазин smartech.ee |
DEL DELL Inspiron 3530 - i3-1305U | 15.6" | 8GB | 512GB | Win11 | Czarny - i3-13..больше |
|
482.10 €
|
B магазин galador.ee |
Dell Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6" | 8GB | 512GB | Win11 | Czarny 3530-3470больше |
|
491.09 €
|
B магазин toppc.ee |
Dell Inspiron 3530 i5-1334U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 B..больше |
|
609.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Sülearvuti Dell Inspiron 3530, 1334U, 16 GB, 1 TB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graphic..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 649 € больше |
|
629.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Dell Inspiron 3530, 1334U, 16 GB, 1 TB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graphic..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 649 € больше |
|
629.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Dell Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 G.. |
|
638.79 €
|
B магазин viron.ee |
DELL Inspiron 3530 - i5-1334U | 15,6" | 16GB | 1TB | Win11 | BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 790.0 € больше |
|
639.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Dell Inspiron 3530 - i5-1334U | 15,6" | 16GB | 1TB | Win11 | Czarnyбольше |
|
679.16 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Dell Inspiron 15 3530 Black 15.6 " WVA FHD 1920 x 1080 pixels Anti-glare Intel C..больше |
|
685.24 €
|
B магазин alfashop.ee |
Dell Inspiron 15 3530 AG FHD i5-1334U/8GB/512GB/UHD/Win11/ENG kbd/Black/3Y OnSit..больше |
|
699.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Dell Inspiron 3530 Black 15.6 FHD i5-1334U 8GB 512SSD EN W11 1018200151/ 30% liising 119.11Eur kuni 6 kuud |
|
714.68 €
|
B магазин rde.ee |
Dell Inspiron 15 3530 | Black | 15.6 " | WVA | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-g..больше |
|
715.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
DELL Inspiron 3530 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB.. |
|
763.13 €
|
B магазин heahind.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 11:45
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 3530 |
| Pikkus | 235.56 |
| Seeria | Dell Inspiron |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 358.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.66 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 41 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2666 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Klaviatuuri keel | Saksa |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |







































