Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
IP kamera IPC-HFW2249S-S-IL-0280BHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 71.79 € |
|
49.51 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B LuminaGuard 2MP nutikas välitingimustesse mõeldud .. |
|
59.90 €
|
B магазин inserv.ee |
Korpusega kaamera Dahua IPC-HFW2249S-S-IL 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 107.9 € |
|
104.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Korpusega kaamera Dahua IPC-HFW2249S-S-IL 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 107.9 € |
|
104.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B0% liising 18.1Eur kuni 6 kuud |
|
108.62 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 07:47
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 128 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | IPC-HFW2249S-S-IL 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | PoE |
| Показать больше | |



































