Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B
Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B
Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B võrgu kaamera, 8 MP, 30 m öönägemine, IR LED, IP6.. |
|
106.90 €
|
B магазин inserv.ee |
IP-KAAMERA IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B WizSense – 8,3 Mpx 4K UHD 2,8 mm DAHUA |
|
132.00 €
|
B магазин pyramid.lt |
IP kaamera 8mp Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL (2.8mm)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 156.0 € |
|
139.90 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B White0% liising 23.57Eur kuni 6 kuud больше |
|
141.41 €
|
B магазин rde.ee |
Dahua Europe Camera IP Dahua Technology CAMERA IP IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B WizSe.. |
|
142.70 €
|
B магазин galador.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 152.9 € |
|
143.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
IP CCTV camera | twistable | 8Mpx | Dim: Ø121.9x99.1mm | IP67 | 12VDCбольше |
|
267.30 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 05:36
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 256 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | IPC-HDW2849TM-S-IL 2.8mm |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Показать больше | |















































