Dahua IPC-HDW2249TM-S-IL-0280B
Dahua IPC-HDW2249TM-S-IL-0280B
Dahua Europe Camera IP Dahua Technology CAMERA IP IPC-HDW2249TM-S-IL-0280B WizSe.. |
|
119.00 €
|
B магазин galador.ee |
Dahua IPC-HDW2249TM-S-IL-0280B0% liising 20.49Eur kuni 6 kuud |
|
122.96 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 05:46
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 128 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | IPC-HDW2249TM-S-IL 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | PoE |
| Показать больше | |




































