Dahua HDW1231TMQ-A-0280B
Dahua HDW1231TMQ-A-0280B
Dahua HAC-HDW1231TMQ-A-0280B CCTV turvakaamera, 2 MP, 30 fps, 3.6 mm, IP67, 60 m.. |
|
43.40 €
|
B магазин inserv.ee |
DAHUA HAC-HDW1231TMQ-A-0280B HDCVI KAAMERATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
45.80 €
|
B магазин bigbox.ee |
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL-KAAMERA HAC-HDW1231TMQ-A-0280B – 1080p 2,8 mm DAHUA |
|
46.22 €
|
B магазин pyramid.lt |
Dahua HAC-HDW1231TMQ-A-0280BNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
48.16 €
|
B магазин rde.ee |
Kuppelkaamera Dahua HAC-HDW1231TMQP-A 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 58.9 € |
|
49.68 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kuppelkaamera Dahua HAC-HDW1231TMQP-A 2.8mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 58.9 € |
|
49.68 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Järelevalvekamera - DAHUA - HDCVI 2MP IR EYEBALL - Sise/Väli - Infrapunaöise näg..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 61.39 € |
|
49.68 €*
|
B магазин kaup24.ee |
DAHUA Technology Lite HAC-HDW1231TMQ-A kuplitpi CCTV turvakaamera sise- ja vliti.. |
|
55.90 €
|
B магазин smartech.ee |
CAMERA HDCVI 2MP IR EYEBALL/HAC-HDW1231TMQ-A-0280B DAHUA HAC-HDW1231TMQ-A-028 | .. |
|
86.52 €
|
B магазин elektrika.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 06:04
! Сообщить об ошибке| Марка | DAHUA |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | HDCVI kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõtmed: 121,9 × 99,1 mm |
| Kaubamärk | Dahua |
| Mudel | HAC-HDW1231TMQP-A 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Показать больше | |







































