Cat S62 Pro
Cat S62 Pro
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-08-28 13:16
! Сообщить об ошибке| Марка | CAT |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2160 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 6 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Uskumatult vastupidav konstruktsioon. Android on värskendatud versioonile 11 |
| Kaubamärk | Cat |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Mudel | S62 Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | Thermal Imaging |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Ekraani suurus | 5.7 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 248 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Sidestandard | 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Snapdragon 660 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 512 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |

















































