Canon PowerShot ZOOM
Canon PowerShot ZOOM
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 33.4 x 50.8 x 103.2 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Hama laadija, USB-C kaabel, microSD kaart (16 GB), randmerihm |
| Täiendav info | Suum: 1,2x / 4,8x / 9,6x (100/400/800mm juures) |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | PowerShot Zoom Essential Kit |
| Pikkus | 103.2 |
| Laius | 33.4 |
| Kaal | 145 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | f/5.6, f/6.3 |
| Kõrgus | 50.8 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Megapikslite arv | 12.1 |
| Fookuse kaugus | 400 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 3200 |
| Sensori suurus | 1/3" |
| Valge värvi bilanss | AUTO |
| Maksimaalne eraldusvõime | 4000 x 3000 |
| Optika | Canon 100/400 mm |
| Käsitsi fokuseerimine | - |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | ±3 EV 1/3 EV sammuga |
| Katiku kiirus | 1/8000 - 1/30 |
| Võimalus ühendada väline välk | - |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Keeratav ekraan | - |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | USB Type C |
| Показать больше | |





































