Canon EOS 4000D
Canon EOS 4000D
Peegelkaamera Canon EOS 4000D korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
303.85 €
|
B магазин bigbox.ee |
Canon EOS 4000D Body, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 425.0 € больше |
|
340.88 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 4000D, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 389 € больше |
|
349.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 4000D, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 389 € больше |
|
349.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Canon EOS-4000D Kit EF-S 18-55 DC IIIkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 65.63Eur kuni 6 kuud больше |
|
393.78 €
|
B магазин rde.ee |
Canon EOS 4000D + EF-S 18-55mm III SLR-kaamera komplekt 18 MP 5184 x 3456 piksli.. |
|
407.55 €
|
B магазин percte.eu |
Canon Lustrzanka Canon EOS 4000D EF/EF-S 18-55 mm F/3.5-5.6 DC III |
|
425.62 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Peegelkaamera Canon EOS 4000D EF/EF-S 18-55 mm F/3.5-5.6 DC III | 3011C003 | 871.. |
|
432.51 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 14:40
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Mõõtmed | 129 x 101.6 x 77.1 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kuulub komplekti | Kahe objektiiviga |
| Täiendav info | Kohene fotode ja videote transportimine nutitelefoni ja nende jagamine sotsiaalvõrgus |
| Kaubamärk | Canon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | EOS 4000D EF-S 18-55mm DC III + EF 75-300mm III |
| Kaal | 436 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (18-55 mm DC III / 75-300 mm DC III) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 2.7 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 18 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 12800 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 7 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5184 x 3456 |
| Optika | 18-55mm DC III / 75-300mm DC III |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofookus faasi ja kontrasti tuvastusega |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Manuaalne |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | LPCM |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | USB 2.0 |
| Показать больше | |













































