Canon EOS RP
Canon EOS RP
Canon EOS RP MILC Body 26.2 MP CMOS 6240 x 4160 pixels Black | 3380C003 | 45492.. |
|
687.34 €
|
B магазин viron.ee |
Canon EOS-RP Body Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 120.17Eur kuni 6 kuud больше |
|
720.99 €
|
B магазин rde.ee |
Süsteemne fotoaparaat Canon EOS RP Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € больше |
|
749.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Canon EOS RP Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € больше |
|
749.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Süsteemikaamera Canon EOS RP + RF 24-105mm F4-7.1 IS STMTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1080.54 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:23
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | AWB (Ambience Priority/White Priority), päevavalgus, vari, pilvine, volfram, valge luminofoorlamp, välklamp, kohandatud, värvitemperatuuri reguleerimine |
| Täiendav info | Kaamera, RF 600mm f/11 IS STM objektiiv |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | RP + RF 600mm f/11 IS STM |
| Pikkus | 132.5 |
| Laius | 70 |
| Kaal | 440 |
| Videofailide formaadid | MPEG4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F11 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 85 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 26.2 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 600 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 40000 |
| Sensori suurus | 35.9 x 24 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB (Ambience Priority/White Priority), päevavalgus, vari, pilvine, volfram, valge luminofoorlamp, välklamp, kohandatud, värvitemperatuuri reguleerimine |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | Canon RF 600mm f/11 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV 1/3 või 1/2 sammuga |
| Katiku kiirus | 30 sekundit -1/4000 sekundit |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | USB 2.0 |
| Показать больше | |







































