Canon EOS R7
Canon EOS R7
Digifotoaparaat Canon EOS R7, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1279 € больше |
|
1222.44 €*
|
B магазин 1a.ee |
Digifotoaparaat Canon EOS R7, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1279 € больше |
|
1222.44 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Canon EOS-R7 Bodykiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 203.74Eur kuni 6 kuud больше |
|
1222.44 €
|
B магазин rde.ee |
Canon EOS R7Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1504.0 € больше |
|
1222.44 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Canon | Megapixel 32.5 MP | Image stabilizer | ISO sensitivity (max) 32000 | Wi-.. |
|
1757.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Canon Megapixel 32.5 MP Image stabilizer ISO sensitivity (max) 32000 Wi-Fi Video.. |
|
1757.05 €
|
B магазин alfashop.ee |
Canon | D.CAM EOS R7 RF-S 18-150 IS STM EU26 (AIP2) | Megapixel 32.5 MP | Image ..больше |
|
2037.68 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:52
! Сообщить об ошибке| Марка | Canon |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM objektiiv, EF-EOS R adapter |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM + Mount Adapter EF-EOS R |
| Pikkus | 132 |
| Laius | 91.7 |
| Kaal | 530 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F22-40 / F3.5-6.3 |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 90.4 |
| Ekraani diagonaal | 2.95 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | APS-C CMOS |
| Megapikslite arv | 32.5 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 150 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.8 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB, päevavalgus, vari, pilvine, hõõglamp, valge luminofoorlamp, välklamp, kohandatud, värvitemperatuuri reguleerimine |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6960 x 4640 |
| Optika | Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF II |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/-3 EV 1/3 või 1/2 sammuga |
| Katiku kiirus | 30-1/8000 sek. (mehaaniline); 30-1/16000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |











































