Canon EOS M
Canon EOS M
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Canoni EF-M 18-150 mm f/3,5-6,3 IS STM objektiiv (grafiit), R-F-4 korpuse kate, EM-200DB kaelarihm, LC-E12E akulaadija, LP-E12 aku |
| Täiendav info | Pildiprotsessor DIGIC 8. Bluetooth. Välise mikrofoni sisend |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | EOS M50 Mark II + EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Pikkus | 116.3 |
| Laius | 58.7 |
| Kaal | 387 |
| Videofailide formaadid | MPEG-4 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 3:2 |
| Diafragma | F3.5-6.3 / F22-38 |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 88.1 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.1 |
| Fookuse kaugus | 150 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Canon EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30–1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro USB |
| Показать больше | |






































