Canon EOS 90D
Canon EOS 90D
Peegelkaamera Canon EOS 90D Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1469 € больше |
|
1344.51 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 90D Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1469 € больше |
|
1344.51 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Canon EOS 90D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STMHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1846.0 € |
|
1568.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 90D 18-135mm IS USMTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1978.96 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 11:12
! Сообщить об ошибке| Марка | CANON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 90D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM |
| Pikkus | 104.8 |
| Laius | 140.7 |
| Kaal | 701 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 76.8 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 34.4 |
| Patareid on komplektis | + |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.8 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 8 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6960 x 4640 |
| Optika | EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Manuaalne |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | USB 2.0 |
| Показать больше | |






































