Blackview N6000SE
Blackview N6000SE
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 03:37
! Сообщить об ошибке| Марка | BLACKVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 540 x 1200 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Blackview |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 450.0 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 3880 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | N6000SE |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 48 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 4.3 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 208 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 306 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G99 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | ARM G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |




































