Axis P3267-LVE
Axis P3267-LVE
AXIS P3267-LVE0% liising 182.41Eur kuni 6 kuud |
|
1094.47 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:47
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2592x1944@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P3267-LVE |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2592 x 1944 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Показать больше | |




























