Axis P3265-LV
Axis P3265-LV
AXIS P3265-LV0% liising 120.41Eur kuni 6 kuud |
|
722.47 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:26
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 1 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P3265-LV |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 8.9 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 2.5 mm Audio |
| Показать больше | |






































