Asus Zenbook S 14 UX5406SA
Asus Zenbook S 14 UX5406SA
ASUS ZenBook UX5406SA 14" 3K OLED Core Ultra u5-226V 16GB 512GB Intel Arcбольше |
|
1119.00 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Asus ZenBook S UX5406SA-PV037W 14 OLED 3K Ultra5 226V 16GB 512SSD EN W11 Wh0% liising 187Eur kuni 6 kuud больше |
|
1121.99 €
|
B магазин rde.ee |
Asus ZenBook S 14 OLED UX5406SA-QJ502W - Ultra 7-256V | 14" | 16GB | 512GB | W11..больше |
|
1280.95 €
|
B магазин percte.eu |
Sülearvuti Asus ZenBook S, 226V, 16 GB, 512 GB, 14 ", Intel Arc Graphics, valge ..больше |
|
1299.00 €
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Asus ZenBook S, 226V, 16 GB, 512 GB, 14 ", Intel Arc Graphics, valge ..больше |
|
1299.00 €
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearv.ASUS Zenbook S 14 OLED, ENG, W11H, ValgeTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1299.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sülearvuti Asus ZenBook S14 UX5406SA 14" 3K Oled 120Hz Core Ultra U5-226V 16GB 5..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1496.39 € больше |
|
1299.86 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Asus Laptop Asus ZenBook S14 UX5406 Ultra 7 258V / 16 GB / 512 GB / W11 (UX5406S..больше |
|
1310.18 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
ASUS ZenBook S 14 OLED UX5406SA-QJ502W - Ultra 7-256V | 14" | 16GB | 512GB | W11..больше |
|
1332.49 €
|
B магазин enter24.eu |
Asus Zenbook S 14 UX5406SA-PV037W | Scandinavian White | 14 " | OLED | 2880 x 18..больше |
|
1384.40 €
|
B магазин multo.eu |
Asus | Zenbook S | 14 UX5406SA-PV037W | Scandinavian White | 14 " | OLED | 120 H..больше |
|
1390.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus ZenBook S 14 UX5406SA Zumaia Gray, 14" 3K OLED 120Hz, Core Ultra 7 258V, 32..больше |
|
1421.22 €
|
B магазин toppc.ee |
ASUS ZenBook S 14 OLED UX5406SA-QJ502W - Ultra 7-256V | 14" | 16GB | 512GB | W11..больше |
|
1458.80 €
|
B магазин galador.ee |
Notebook|ASUS|ZenBook Series|UX5406SA-PV050W|CPU Core Ultra|u7-258V|1800 MHz|14"..больше |
|
1549.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Asus Zenbook S 14 UX5406SA-PV050W Zumaia Gray 14 " OLED 2880 x 1800 pixels 120 H..больше |
|
1575.75 €
|
B магазин alfashop.ee |
Asus Zenbook S 14 | Zumaia Gray | 14 " | OLED | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Gl..больше |
|
1612.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Asus sülearvuti 90NB14F1-M00940 35.6 cm 32GB LPDDR5x 1TB SSD 3K 2880 x 1800 OLED..больше |
|
1663.90 €
|
B магазин inserv.ee |
Sülearvuti ASUS ZenBook Series UX5406SA-PV050W CPU Intel Core Ultra u7-258V 1800.. |
|
1853.60 €
|
B магазин myyk24.ee |
Notebook ASUS ZenBook Series UX5406SA-PV050W CPU Intel Core UltraLaos 8 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
1882.85 €
|
B магазин datagroove.ee |
Notebook|ASUS|ZenBook Series|UX5406SA-PV050W|CPU Intel Core Ultra|u7-258V|1800 .. |
|
2067.87 €
|
B магазин freyo.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 04:50
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 8 |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 14 (UX5406SA-PV037W) |
| Pikkus | 214.7 |
| Seeria | Asus ZenBook S |
| Videokaardi mudel | Intel Arc Graphics |
| Laius | 310.3 |
| Kaal | 1.2 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 12.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Valge |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | U5-226V |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Arc |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Показать больше | |















































