Asus ZenBook 14 OLED UM3402YA
Asus ZenBook 14 OLED UM3402YA
Asus ZenBook UM3402YA WS51T AMD Ryzen 5 7530U 256GB SSD, 8GB 14" (2880x1800) TOU.. |
|
955.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 03:17
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 20 |
| Helisüsteem | Harman Kardon |
| Ekraani sagedus | 90 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | UM3402YA |
| Pikkus | 313.6 |
| Seeria | Asus ZenBook 14 OLED |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon™ Graphics |
| Laius | 220.6 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.39 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR4X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 75 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 16.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen 7-7730U |
| Protsessori sagedus | 2.0 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB Type-C DisplayPort |
| Показать больше | |
























































