Asus VivoBook S15
Asus VivoBook S15
Asus 15.6'' Vivobook GO E510 N4500 8GB 512GB SSD Win 11 Peacook Blue .. |
|
376.18 €
|
B магазин percte.eu |
15.6" Vivobook GO E510 N4500 8GB 512GB SSD Win 11 Peacook Blue 3720000000196 (3.. |
|
395.88 €
|
B магазин enter24.eu |
ASUS 15.6" Vivobook F1504VAP Core 5 120U 16GB 256GB SSD Windows 11 SilverHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 574.99 € больше |
|
524.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Asus 15.6" Vivobook F1504VAP Core 5 120U 16GB 1TB SSD Win11 Silver0% liising 103.67Eur kuni 6 kuud больше |
|
621.99 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:52
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1620 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | S5507QA-MA007W |
| Pikkus | 226 |
| Seeria | Asus Vivobook S15 |
| Videokaardi mudel | Qualcomm Adreno X1-45 |
| Laius | 352 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.42 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 90 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 14.7 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori klass | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P 42 100 |
| Protsessori sagedus | 3.2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Adreno |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Wifi 7 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.4 |
| Показать больше | |
















































