Asus TUF Gaming F15
Asus TUF Gaming F15
Asus Laptop Asus TUF Gaming F15 FX506 i5-11400H / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 14.. |
|
976.25 €
|
B магазин percte.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-23 11:38
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | 2 - sisseehitatud mikrofonid |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 8 |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | FX506LHB-HN323W PL |
| Pikkus | 25.6 |
| Seeria | ASUS TUF Gaming F15 |
| Protsessori põlvkond | Comet Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce GTX 1650 |
| Laius | 35.9 |
| Kaal | 2.3 |
| Defekti/puudusega kaup | Sülearvuti töötab iga kord korralikult. See kogub aja jooksul tolmu, nii et kasutaja peaks selle eemaldama, avades seadme põhjas oleva hooldusraami. Tolm võib põhjustada liigset ülekuumenemist, mis võib muuta sülearvuti ebastabiilseks. Sülearvutit testiti suure koormuse all, kasutades erinevaid programme ja komponente |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 2.47 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2933 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10300H |
| Protsessori sagedus | 2.5 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| Võrgukaart | 802.11a / b / g / n / ac / ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | USB Type-C DisplayPort |
| Показать больше | |













































