Asus ROG Zephyrus G14
Asus ROG Zephyrus G14
Asus ROG Zephyrus G14 GA403 AMD Ryzen 9 8945HS 16GB RAM 1TB Nvme 14" QHD+ (2880 ..больше |
|
1635.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Asus Laptop Asus ROG Zephyrus G14 GA403 Ryzen 9 270 / 32 GB / 1 TB / RTX 5050 / ..больше |
|
1847.99 €
|
B магазин percte.eu |
Asus ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W - Ryzen 9 270 | 14" 3K 120Hz | OLED | 32GB ..больше |
|
2038.35 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W - Ryzen 9 270 | 14" 3K 120Hz | OLED | 32GB ..больше |
|
2070.49 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W 90NR0M71-M002H0, AMD Ryzen 9 270..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2199 € больше |
|
2089.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Notebook|ASUS|ROG Zephyrus|G14 (2025)|GA403UM-QS023W|CPU Ryzen 9|270|4000 MHz|1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
2089.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Asus 90NR0M71-M002H0 ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W - Ryzen 9 270 | 14" 3K..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2258.0 € больше |
|
2089.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W 90NR0M71-M002H0, AMD Ryzen 9 270..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2199 € больше |
|
2089.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Asus ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W - Ryzen 9 270 | 14" 3K 120Hz | OLED | 32GB ..больше |
|
2117.59 €
|
B магазин toppc.ee |
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W Ryzen 9 270 | 14" 3K 120Hz | OLED | 32GB | ..больше |
|
2132.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus ROG Zephyrus G14 GA403UM-QS023W 14 120hz 270 16GB 1SSD RTX5060 EN W110% liising 358.17Eur kuni 6 kuud больше |
|
2148.99 €
|
B магазин rde.ee |
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UH-QS051W - Ryzen 9 270 | 14" 3K 120Hz | OLED | 32GB ..больше |
|
2207.10 €
|
B магазин galador.ee |
Notebook|ASUS|ROG Zephyrus|G14 (2025)|GA403UM-QS023W|CPU Ryzen 9|270|4000 MHz|14.. |
|
2259.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Sülearvuti ASUS ROG Zephyrus G14 (2025) GA403UM-QS023W CPU Ryzen 9 270 4000 MHz .. |
|
2285.08 €
|
B магазин myyk24.ee |
Notebook | ASUS | ROG Zephyrus | G14 (2025) | GA403UM-QS023W | CPU Ryzen 9 | 270.. |
|
2321.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Zephyrus G14 (2025), Ryzen 9-270, 14", RAM 16GB, SSD 1TB, NV.. |
|
2411.27 €
|
B магазин eurotech.ee |
Notebook ASUS ROG Zephyrus G14 (2025) GA403UM-QS023W CPU Ryzen 9 270 4000 MHz 14.. |
|
2781.00 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:32
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | GA403UV-QS080W |
| Pikkus | 227 |
| Seeria | ASUS ROG Zephyrus G14 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | RTX 4060 |
| Laius | 312 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 17.2 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | R7-8845HS |
| Protsessori sagedus | 3.8 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | WiFi 6E |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C |
| Показать больше | |



















































