Asus ROG Phone 8 256GB
Asus ROG Phone 8 256GB
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Asus |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | gyro-EIS |
| Kaubamärk | Asus |
| Värv | Hall |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5500 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | ROG Phone 8 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 32 +13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 225 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 395 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Rebel Grey |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 750 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |
































