Asus ProArt Studiobook Pro 16 OLED
Asus ProArt Studiobook Pro 16 OLED
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2400 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Mudel | H7606WI |
| Pikkus | 354 |
| Seeria | Asus ProArt |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Laius | 246 |
| Kaal | 1.85 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 90 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 17.3 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 64 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 2 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB |
| Võrgukaart | Wi-Fi 7 (802.11 be) |
| nVidia G-Sync | + |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Liidesed | Bluetooth 5.4 |
| Показать больше | |

































