Asus ExpertBook B5604CMA
Asus ExpertBook B5604CMA
Asus Laptop Asus ExpertBook B5 B5604 Ultra 5 125H / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (B5..больше |
|
959.00 €
|
B магазин percte.eu |
Sülearvuti ASUS ExpertBook B5604CMA-Q90733X CPU Core Ultra u5-125H 1200 MHz 16" .. |
|
1025.51 €
|
B магазин myyk24.ee |
Notebook ASUS ExpertBook B5604CMA-Q90733X CPU Core Ultra u5-125H 1200 MHz 16" 19.. |
|
1030.01 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
Asus ExpertBook B5604CMA-Q90733XHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1143.69 € |
|
1036.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Notebook|ASUS|ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|CPU Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|16"|1.. |
|
1039.24 €
|
B магазин enter24.eu |
Notebook ASUS ExpertBook B5604CMA-Q90733X CPU Core UltraLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
1039.64 €
|
B магазин datagroove.ee |
ASUS Mrkus||ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|Protsessor Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|1.. |
|
1049.70 €
|
B магазин smartech.ee |
Notebook|ASUS|ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|CPU Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|16"|1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1051.34 €
|
B магазин bigbox.ee |
Asus Notebook|ASUS|ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|CPU Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|1.. |
|
1053.71 €
|
B магазин toppc.ee |
Notebook|ASUS|ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|CPU Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|16"|19.. |
|
1056.00 €
|
B магазин galador.ee |
Asus ExpertBook B5 B5604CMA-Q90733X 16 FHD+ 125H 16GB 512SSD NOR W11P Black0% liising 177.26Eur kuni 6 kuud |
|
1063.54 €
|
B магазин rde.ee |
ExpertBook B5 B5604CMA-Q90499X notebook - ultra 5 125H/16GB/512GB/16 WUXGA/Win 1.. |
|
1082.25 €
|
B магазин multo.eu |
Notebook|ASUS|ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|CPU Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|16"|19.. |
|
1096.90 €
|
B магазин inserv.ee |
Notebook|ASUS|ExpertBook|B5604CMA-Q90733X|CPU Core Ultra|u5-125H|1200 MHz|16"|19..больше |
|
1159.93 €
|
B магазин freyo.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:44
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B5604CMA-Q90516X |
| Pikkus | 233 |
| Seeria | Asus ExpertBook |
| Videokaardi mudel | Intel Graphics |
| Laius | 361 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.69 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 125U |
| Protsessori sagedus | 0.7 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |









































