Apple Watch SE 40mm
Apple Watch SE 40mm
Apple Watch Series SE 44mm Aluminium GPS Silver (uuendatud, seisukord A)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 169.0 € |
Refurbished
|
79.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Mindnight Alu Case, Midnight Sport Strap M/L EU..больше |
|
244.22 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Mindnight Alu Case, Midnight Sport Band S/M EU ..больше |
|
245.61 €
|
B магазин percte.eu |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Mindnight Alu Case, Midnight Sport Band S/M EU ..больше |
|
259.10 €
|
B магазин alfashop.ee |
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Polarstern Aluminium Case mit Sport Band Polarstern - ..больше |
|
263.99 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple Watch SE 3 40mm Midnight / Midnight Sport Band - S/ Mkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 44.38Eur kuni 6 kuud больше |
|
266.25 €
|
B магазин rde.ee |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Sport Band S/M Mid..больше |
|
267.05 €
|
B магазин dakauf.eu |
Nutikell Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
269.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
APPLE Watch SE 3 GPS 40mm musta alumiiniumkorpusega ja musta sportrihmaga S/Mбольше |
|
274.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Sport Band S/M, starlight (MEH34ET/A)больше |
|
290.20 €
|
B магазин galador.ee |
Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport .. |
|
315.00 €
|
B магазин multo.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | Retina LTPO OLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 0.75 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ühilduvad tootjad | Apple |
| Rihma värv | Beež |
| Ekraan | + |
| Värv | Pruunikas |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Watch SE GPS 44mm |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | watchOS 11 |
| Ekraani suurus | 1.78 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 32.9 |
| Käevõru materjal | Sünteetiline kumm |
| Funktsioonid | Güroskoop |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | Nutitelefonid (iOS 18 ja uuem) |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 140–245mm |
| Värvi nimi | Starlight Aluminium |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS 11 |
| Resolutsioon | 368 x 448 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Spordivõru |
| Aku maht | 150 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |

































































