Adata SU650 256GB
Adata SU650 256GB
ADATA Ultimate SU650 256 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA 6Gb/s, Wri.. |
|
47.95 €
|
B магазин elektrika.ee |
ADATA Ultimate SU650 256GB SSD 2.5" SATA 6Gb/s Write speed 450 MB/s Read speed 5.. |
|
49.00 €
|
B магазин smartech.ee |
Kõvaketas (SSD) Adata Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R, 2.5", 256 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
50.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Kõvaketas (SSD) Adata Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R, 2.5", 256 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
50.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Adata ADATA SSD 256GB Ultimate SU650 2.5SATA0% liising 8.71Eur kuni 6 kuud |
|
52.25 €
|
B магазин rde.ee |
ADATA Ultimate SU650 256 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA 6Gb/s, Wri.. |
|
55.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
ADATA | Ultimate SU650 | 256 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive inter.. |
|
56.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
ADATA Ultimate SU650 256 GB SSD form factor 2.5" Solid-state drive interface SAT.. |
|
56.66 €
|
B магазин alfashop.ee |
Adata SSD ASU650SS-256GT-R 256GB 2.5" 3D NAND, Lugemise kiirus 520 MB/s, Kirjuta.. |
|
66.90 €
|
B магазин inserv.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 00:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ADATA |
| Категория | Внутренние SSD накопители |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kaal: 59,5 g. Mõõdud: 100,45 x 69,85 x 7 mm |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Adata |
| Ketta maht | 256 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Sügavus | 150.45 |
| Kirjutamiskiirus | 450 |
| Lugemiskiirus | 520 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | ASU650SS-256GT-R |
| Erikaitse | Kaitse temperatuurimuutuse eest |
| Kollektsioon | Ultimate SU650 |
| Laius | 119.85 |
| Kõrgus | 57 |
| Показать больше | |























































