Acer Swift X 14 SFX14-72G
Acer Swift X 14 SFX14-72G
ACER Swift SFX14-72G-50P2 Intel Core Ultra 5 125H slearvuti 36,8 cm (14,5") 2,8K..больше |
|
1524.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Sülearvuti Acer Swift X SFX14-72G-50P2 NX.KR6EG.002, Intel Core Ultra 5 - 125H, ..больше |
|
1659.00 €
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Acer Swift X SFX14-72G-50P2 NX.KR6EG.002, Intel Core Ultra 5 - 125H, ..больше |
|
1659.00 €
|
B магазин k-rauta.ee |
Acer Swift X 14 OLED (SFX14-72G-57B5) 14,5" 2.8K, OLED, Intel Ultra 5-125H, 32GB..больше |
|
1715.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Acer Swift X 14 14,5" 16:10 5-125H 32GB 1TBSSD RTX3050 W11P | NX.KR6EG.002..больше |
|
1794.46 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 08:24
! Сообщить об ошибке| Марка | Acer |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Acer |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | SFX14-72G |
| Pikkus | 322.7 |
| Seeria | Acer Swift X |
| Videokaardi mudel | RTX 3050 |
| Laius | 228.1 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.5 |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 14.5 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x Thunderbolt 4 |
| Показать больше | |



























