Acer Nitro 5 AN515
Acer Nitro 5 AN515
Acer NITRO V 15 AN515 58 75NM GAMING i7-12650H 1TB SSD, 16GB 15.6" (1920x080) 14.. |
|
1229.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 18:23
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | QHD |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1440 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Acer |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | AN515-58-592C |
| Pikkus | 271 |
| Seeria | Acer Nitro 5 |
| Videokaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Laius | 360.4 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 25.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-12450H |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 3.5 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |



















































