Acer Chromebook 315
Acer Chromebook 315
Acer Chromebook 315 (CB315-4H-C7C6) 15,6" Full HD, Celeron N5100, 4GB RAM, 128GB..больше |
|
315.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Acer Chromebook 315 (CB315-4H-C7C6) 15.6" Full HD, Celeron N5100, 4GB RAM, 128GB..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
321.41 €
|
B магазин bigbox.ee |
ACER Chromebook 315 15,6 FHD N150 4GB/128GB eMMC ChromeOS CB315-6H-C103больше |
|
336.50 €
|
B магазин smartech.ee |
Acer Chromebook CB315- N150 | 15,6 | 8GB | 128GB | Chrome | NX.JQVEP.004 | 47114.. |
|
451.22 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 08:25
! Сообщить об ошибке| Марка | Acer |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Acer |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Mudel | CB315-4H |
| Pikkus | 366.3 |
| Seeria | Acer Chromebook 315 |
| Protsessori põlvkond | Jasper Lake (intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 244.2 |
| Kaal | 1.6 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 20 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Protsessori tüüp | Celeron |
| Protsessori klass | Celeron® |
| Protsessori mudel | Intel Celeron N4500 |
| Protsessori sagedus | 1.1 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Показать больше | |




























