Xiaomi TV A 43 2025
Xiaomi TV A 43 2025
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 75 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Sügavus | 8.13 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 5.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | L43MA-AUEU |
| Seeria | - |
| Laius | 95.74 |
| Kaal | 6 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 56 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 55 |
| Kõrgus | 56.22 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 20.96 |
| Kõrgus alusega | 59.84 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | - |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Protsessori mudel | Quad A55 |
| Vaata lisaks | |






































