Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512GB
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512GB
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512gb Green Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. Vaata lisaks |
Refurbished
|
272.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-11 17:18
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1220 x 2712 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5100 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | Redmi Note 13 Pro 5G |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 200 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 187 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 446 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 710 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
















































